חושן ביטוח ופיננסים מס׳ 1 בישראל בביטוח מקצועי

09-7668365

טלפון / Whatsapp

כתבו לנו

Guyk@hoshenins.co.il

נווטו אלינו

התע״ש 13 כפר סבא

בחושן צוות מומחים שיתאימו לכם את הביטוח המושלם

כיסוי טוב לרכב ולכם

ביטוח רכב אמין ואיכותי הוא שם נרדף לחיסכון כספי. בחירה בביטוח רכב מתאים תבטיח לכם הפחתת עלויות נדרשות במקרה של פגיעה או תאונה. צוות מומחי חושן סוכנות לביטוח, פיננסים ואשראי יידע להתאים לכם ביטוח רכב משתלם ונוח.

כיסוי במקרה פציעה

יש לכם גב חזק עם כיסוי ביטוחי במקרה של פציעה

השתתפות עצמית נמוכה

בזכות פוליסה טובה עם כיסוי למניעת הוצאות לא צפויות

הגנה מלאה לרכב

אנו עובדים עם חברות הביטוח הגדולות לכן יכולים לתת שירות בכל מקום ובכל שעה

למה לבחור לבטח אצלנו?

כדי להתאים לכם ביטוח רכב שיהיה אמין, משתלם ובעלות חודשית נוחה, צריך קודם כל להכיר היטב את שוק ביטוח הרכב בארץ ולהיות בקשר מקצועי הדוק עם חברות הביטוח המובילות.
צוות חושן סוכנות לביטוח, פיננסים ואשראי, מציע לכם את שירות כולל ומדויק עד להתאמת ביטוח הרכב הטוב ביותר עבורכם.

השתתפות עצמית נמוכה.
חיסכון כספי
שירות מהיר במקרה תאונה
שירות מלא של סוכן
התאמה אישית של הביטוח לצרכים שלכם
תוספת כיסוי לפי הצורך
סוכנות ביטוח מובילה המתמחה בתחום של ביטוח אחריות מקצועית

הלקוחות שסומכים עלינו

חושן סוכנות ביטוח ופיננסיים מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של פוליסות ביטוח, כולל ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח רכוש, ביטוח עסקים, ועוד. החברה עובדת עם מגוון רחב של חברות ביטוח מובילות בישראל, ולכן היא יכולה להציע ללקוחותיה פוליסות בתנאים אטרקטיביים.

בנוסף, הצוות המקצועי של חושן יעזור ללקוחות לבחור את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים ולתקציב שלהם, וישמש להם כתובת מקצועית לכל שאלה או בעיה.

מלאו את הטופס ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת

הצעת מחיר מהירה מותאמת אישית ובשקיפות מלאה

קבלו הצעת מחיר לביטוח רכב

צוות מקצועי ומסור דואג לך ולמשפחה גם בדרכים. קבלו כיסוי ביטוחי מותאם אישית במחיר משתלם ועלות נמוכה של השתתפות במקרה של תאונה ותקלה וכל זה עם שירות מהיר ומקצועי. 

אנחנו לרשותכם בכל שאלה

 התקשרו : 09-7668365

תאונות גניבות רכב ונזקים יכולות להוביל להוצאות כספיות כבדות, וזה לפני תשלום פיצויים, הוצאות משפט, ועוד הוצאות הנגרמות מתאונת דרכים. בחושן ביטוח אנחנו דואגים לכם ומונעים הוצאות כאלה מראש כדי שאתם תסעו בבטחה ובראש שקט.
אנחנו יודעים לבנות לכם פוליסה מותאמת אישית בהתאמה לצרכים שלכם - מהו סוג הביטוח שאתם זקוקים לו? האם אתם זקוקים לביטוח חובה, ביטוח מקיף, או ביטוח צד ג'?
האם אתם זקוקים להרחבות ביטוח נוספות?
תקציבכם - כמה אתם יכולים להרשות לעצמכם לשלם עבור ביטוח רכב?
הנתונים שלכם - גילכם, וותק הנהיגה שלכם, והיסטוריית הנהיגה שלכם, משפיעים על עלות הביטוח.
ביטוח רכב אמין ואיכותי הוא שם נרדף לחיסכון כספי. בחירה בביטוח רכב מתאים תבטיח לכם הפחתת עלויות נדרשות במקרה של פגיעה או תאונה. צוות מומחי חושן סוכנות לביטוח, פיננסים ואשראי יידע להתאים לכם ביטוח רכב משתלם ונוח.
אנו מתאימים עבור הלקוחות שלנו את הפוליסה או המוצר הפיננסי המתאים ביותר לצרכים ולתקציב שלהם.
חושן ביטוח ופיננסים בע״מ עובדת מול חברות הביטוח המובילות בישראל, ולכן היא יכולה להציע ללקוחותיה תנאים אטרקטיביים, כולל תעריפים מוזלים, כיסויים רחבים יותר, ועוד.
הצוות המקצועי של חושן יעזור ללקוחות לבחור את הפוליסה או המוצר הפיננסי המתאים ביותר עבורם, וישמש להם כתובת מקצועית לכל שאלה או בעיה.

השותפים העסקים שלנו

חושן סוכנות ביטוח ופיננסיים עובדת בשיתוף פעולה עם מגוון רחב של חברות ביטוח, כולל כלל ביטוח, הראל, אלטשולר שחם, מנורה מבטחים, הכשרה, מגדל, פסגות ועוד. שיתוף פעולה זה מאפשר לחברה להציע ללקוחותיה מגוון רחב של פוליסות ביטוח ומוצרים פיננסיים, בתנאים אטרקטיביים בלי לוותר על שירות אישי מהיר מסור ומקצועי.